• Uudised

  • Uudised

  • Uudised

  • Uudised

  • Uudised

  • Uudised

26.03.20 teavitas Terviseamet et peatab COVID-19 nakkuse leviku vältimiseks plaanilise ravi väljaspool riiklikku haiglavõrku ning eraraviasutused jätkavad ainult vältimatu abi pakkumist.

Tulenevalt sellest otsusest oleme sunnitud peatama plaanilise ravitegevuse keskustes, et tõkestada nakkuse levikut ning hoida kokku isikukaitsevahendeid. COVID-19 puhul on ilmnenud väga suur nakatumisoht ning risk tuleb viia miinimumini.

Olenemata sellest, et plaaniline töö on koroonaviiruse tõttu ajutiselt peatatud, oleme teie jaoks endiselt kättesaadavad.

Abi saamiseks helista meie perearstile kasutades tasulist telefonikonsultatsiooni teenust. Teenuse kasutamiseks helista meie arstikeskuse registratuuri numbril 605 1500 ning suuname Sinu küsimuse perearstile. Oleme Sinu nõustamiseks valmis vahemikus kell 09.00 kuni 15.30.

Eriolukorra kestel jätkame oma tegevust mobiilsetes testimispunktides, kus perearsti saatekirja ning isikut tõendava dokumendi alusel on võimalik end otse isiklikust sõiduvahendist lasta testida.

Pikendame ning väljastame jätkuvalt tervisetõendeid päästjatele, meremeestele, ning raudteetöötajatele. Lisaks väljastame tervisetõendeid ka toidukäitlejatele (BAK). Operatiivset infot antud teenuste osas saad numbrilt 605 1500.

Meie kõik saame eriolukorra kiiremasse möödumisse panustada jälgides enda tervisekäitumist ja riiklikke korraldusi ning andes parima, et püsime terved.

Olukorra muutudes jagame infot Qvalitas Arstikeskuse kodulehel ning sotsiaalmeedia kanalites. Täname mõistva suhtumise eest.

Loe ametlikku teadet Terviseameti kodulehel: https://www.terviseamet.ee/et/uudised/eratervishoid-ja-hambaravikliinikud-jatkavad-ainult-valtimatu-abi-pakkumist