• LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

  • LIITU QVALITASEGA

Qvalitas Arstikeskus ootab endaga liituma omaala spetsialiste, kes soovivad koos meiega panustada klientide tervise ja rahulolu parendamisse. Me väärtustame enda töötajaid ja soovime neile pakkuda parimaid töötingimusi.

Qvalitases ootavad sind...

põnev ja väljakutseid pakkuv töö. Meie lai teenustevalik tagab meie klientidele põhjalikud võimalused oma tervise edendamiseks ning arendava ja mitmekülgse töökeskkonna meie kolleegidele. Peame oluliseks koostööd erinevate spetsialistide vahel, eesmärgiga luua parimaid tingimusi ja terviklahendusi meie klientidele.

kaasaegsed töövahendid ja-keskkond. Peame oluliseks, et meie keskused käiksid ajaga kaasas ning töötajad tunneksid ennast töökeskkonnas mugavalt. Meie keskused on esindatud kõigis suuremates Eesti linnades. Meie arstikeskused on varustatud kaasaegsete töövahenditega, mis muudavad spetsialistide töö mugavaks ning võimaldavad klientidele pakkuda kvaliteetset teenust. Lisaks teeme igapäevaselt tööd mobiilsetes tervisebussides, mis on varustatud moodsaima meditsiinitehnikaga ning võimaldavad meil enda ärikliente teenindada ka mugavalt ettevõttes kohapeal.

koolitus-ja arenguvõimalused. Qvalitas areneb pidevalt, liikudes julgelt uute eesmärkide poole. Sellest tulenevalt panustame enda töötajate arengusse ning pakume koolitusvõimalusi vastavalt nende vajadustele. Arengupotentsiaalina näeme ka ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi. Kellel on huvi ja soov karjäärialaselt kasvada, leiab Qvalitases alati uusi ja põnevaid väljakutseid.

ühisüritused ja tervislik eluviis. Me veedame tööl suure osa enda ajast. Seega on oluline, et tööl oldud aeg oleks kvaliteetne ja rahuldust pakkuv. Qvalitase perena peame me enda töötajaid meeles ning tähistame üheskoos olulisi sündmusi. Meie jaoks on oluline, et meie töötajaid oleksid terved ja rõõmsad, mistõttu annab Qvalitas oma panuse töötajate spordiharjumuste edendamiseks.


Liitu meiega!

Töökuulutused

Soovid saada Qvalitase meeskonna liikmeks? Anna endast märku ja saada oma CV aadressile personal@qvalitas.ee
Esitades meile oma CV annate nõusoleku isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessis.