• Lisandus Smart-ID-ga autentimise võimalus.

  Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis. Broneeri aeg ning kasuta iseteeninduskeskkonda siin!

 • Antikehade IgG test

  Antikehade testi tegemine on hea võimalus saada tervisliku seisundi osas lisainfot enne töökeskkonda naasmist. Loe lisaks uudisvoost.

 • Töötajate tervise-kontrollide tellimiseks võta meiega ühendust

Eesti suurima töötervishoiu teenuse pakkujana saame julgesti öelda, et iga tööandja edu pandiks on terve ja rahulolev töötaja. Hea meel on tõdeda, et tervist väärtustava töökeskkonna tähtsus kasvab iga aastaga ja üha enam osatakse selle olulisust ka hinnata. Seda nii tööandjate kui ka töötajate poolt. On aru saadud, et terve ühiskonna oluliseks aluseks on terve inimene.

Ettevõtted tähtsustavad üha enam mitterahalisi kriteeriumeid, mis omakorda mõjutavad ettevõtte väärtust. On kindlaks tehtud, et ettevõtetel kellel on kõige paremad tööohutuse ja töötervishoiu tulemused, on ka keskmisest paremad majandustulemused.

Tööohutus ja töötervishoid muutub järjest olulisemaks ka Euroopa rahvastiku vananemise tõttu. Kui rohkem vanemaid inimesi peab tööl käima, on eelkõige vaja hoolitseda nende tööohutuse ja töötervishoiu nõuete eest. See omakorda hõlmab töö kohandamist inimese järgi. Näiteks pakkuda paindlikku tööaega, väiksemat füüsilist koormust, head tööergonoomikat ning individuaalselt lähenemist.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega.

 

Töötajate tervisekontrollide tellimiseks võta meiega ühendust

 

Vaata ka: töötajate tervisekontrollid, töökeskkonna teenused

Kliendid meist

 • "Qvalitas on meie pikaajalise koostöö vältel meie äri vajadusi hästi toetanud. Oleme juurutanud mitmeid uusi võimalusi meie töötajate tervise hoidmiseks ja parandamiseks. Qvalitase abiga saame kõik töötervishoiuteenused ühest kohast. Peame oluliseks nende koostöövalmidust ning paidlikkust teenuse osutamisel."

  Katrin Meos

  Keskkonna-ja tööohutusspetsialist ABB AS-is

 • "Meie koostöö on aastast 2006. On oluline, et saame partneri kaudu kogupaketi teenuseid ehk kohustuslikud tervisekontrollid ja lisateenused. Üks olulisemaid näitajaid oli ka võõrkeelne arstiabi meie suurele välismaalaste ja nende perede kogukonnale. Qvalitas mõtleb, kuidas enda teenuseid laiendada ja pakub välja huvitavaid lisavõimalusi."

  Skype Technologies OÜ

 • "Qvalitas valisime koostööpartneriks seetõttu, et ta pakub võimalust läbida töötervishoiuarsti kontroll tervisebussis. Saame kõik oma töötajad õigeaegselt ning mugavalt kodu lähedale töötervishoiuarsti vastuvõtule suunata."

  Politsei- ja Piirivalveamet - Lääne prefektuur

  Mariann Nurmeste -Töökeskkonna juhtivspetsialist

 • "Meie koostöö on aastast 2005 ning selle ajaga oleme saavutanud parima koosluse, kus partner tunneb partneri vajadusi ning pakub parimat lahendust. Meile sobib bussiteenus, mis säästab aega ja raha ning on ka tihe koostöö töökeskkonna inseneridega töökeskkonna parendamise alal."

  Ensto Ensek AS

  Eve-Mai Lindau - Personalijuht

 • "Valisime Qvalitase koostööpartneriks, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on omavahel paigas. Valikut mõjutas ka tervisebussi olemasolu, et tervisekontrollis käimine töötajatele mugavaks teha."

  Mecro AS

  Maris Trisberg - personalispetsialist